Written by 12:23 Lekarze Views: [tptn_views]

Hematolog Warszawa Praga Południe – Piotr Rzepecki

hematolog Warszawa Praga Południe

Przychodnia Darmedicus w Warszawie (Warszawa – Praga Południe) to nowoczesna klinika, która zapewnia doskonałej klasy opiekę medyczną i szeroki dostęp do wykwalifikowanych lekarzy specjalistów. Wśród naszych lekarzy jest między innymi hematolog Piotr Rzepecki, zajmujący się kompleksową opieką nad pacjentami z zaburzeniami krwi i szpiku kostnego.

Dr hab. Piotr Rzepecki hematolog to doświadczony specjalista od chorób krwi, który od lat pomaga pacjentom nie tylko w Warszawie – Pradze Południe, ale i osobom dojeżdżających z innych rejonów Polski. Zakres usług dr Rzepeckiego obejmuje między innymi:

 • diagnostykę i leczenie schorzeń i chorób krwi,
 • przeprowadzanie badań krwi i szpiku u pacjentów będących po transplantacji szpiku,
 • prowadzenie pacjentów w procesie przygotowującym do transplantacji szpiku,
 • przeprowadzanie diagnostyki immunofenotypowej,
 • prowadzenie dziennej chemioterapii, wykonywanie badań cytochemicznych i trepanobiopsji
 • i wiele innych.

Hematolog Warszawa Praga Południe – Piotr Rzepecki to polecany specjalista znany ze stawiania trafnych diagnoz i zapewniania pacjentom odpowiednio dopasowanych opcji leczenia zaburzeń i chorób krwi. Dr Rzepecki zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów, wykonując specjalistyczne badania krwi i dokonując analizy wyników. Następnie, dr Piotr Rzepecki omawia wraz z pacjentami plan leczenia i prowadzi ich do pełnego powrotu do zdrowia.

Szukasz dobrego lekarza ze specjalizacją hematolog z miasta Warszawa Praga Południe? Już dziś skontaktuj się z naszą kliniką Darmedicus i umów się na wizytę do dr Piotra Rzepeckiego.

Ortopeda Warszawa Praga Południe – Piotr Piekarczyk

Przychodnia Darmedicus w Warszawie (Praga Południe) znana jest z dostarczania najwyższej klasy opieki medycznej i świetnych wyników leczenia. Przez naszą placówkę przewijają się pacjenci z różnymi dolegliwościami, w tym pacjenci wymagający opieki ortopedycznej. 

Dr Piotr Piekarczyk to polecany ortopeda w Warszawie Pradze Południe zajmujący się szerokim zakresem schorzeń ortopedycznych. Prowadzone przez dr Piekarczyka leczenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów w różnym wieku i o różnym stopniu złożoności medycznej danego schorzenia. Dr Piekarczyk zajmuje się między innymi:

 • leczeniem operacyjnym złamań kończyn i miednicy,
 • prowadzeniem skomplikowanych operacji traumatologicznych u chorych z obrażeniami wielomiejscowymi,
 • leczeniu zaburzeń osi kończyn,
 • leczeniu uszkodzeń materiałów zespalających,
 • i wieloma innymi schorzeniami ortopedycznymi.

Dr Piotr Piekarczyk ortopeda to zaufany specjalista mający indywidualne i kompleksowe podejście do pacjenta. Pacjenci cenią dr Piekarczyka za obszerną wiedzę ortopedyczną, skuteczne leczenie i pełen profesjonalizm, który pozwala na szybki powrót do pełni sił.

Szukasz dobrego lekarza ze specjalizacją ortopeda z miasta Warszawa Praga Południe? Już dziś skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z naszą kliniką Darmedicus i umów się na wizytę do dr Piotra Piekarczyka.

Close