Written by 14:38 Poradnik Views: [tptn_views]

Styl skandynawski i styl azjatycki w aranżacji wnętrz

Zimna Skandynawia i przepełniona ciepłymi barwami Azja, to połączenie które dla wielu jest nieosiągalne w sztuce desingu. Aby zestawić ze sobą te dwa światy w dekoracji i aranżacji wnętrz, trzeba być mistrzem kompozycji. Madam Stoltz to marka, której się udało. Sama producentka, o czym możemy dowiedzieć się ze strony www.missdeco.pl/producent/madam-stoltz mówi, że to podróże, kreatywność i fantazja dają jej możliwość tworzenia tak niepowtarzalnych przedmiotów.  Warto zauważyć, że nie są one produkowane na skalę masową, a to z kolei świadczy o tym, że każdy przedmiot dostępny w sklepie powstaje z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie marki?

Madam Stoltz to marka zajmująca się produkcją różnego rodzaju dodatków i dekoracji, które znajdą zastosowanie w wielu klimatycznych wnętrzach. W ofercie dostępne są tekstylia, meble, lampy i dekoracje, dzięki którym nasz dom nabierze niepowtarzalnego stylu. Asortyment marki Madam Stoltz to niesamowita dbałość o szczegóły, dbałość o ochronę środowiska i rękodzieło, dlatego każdy produkt, pomimo iż taki sam, nieznacznie różni się od siebie i widać w nim efekt ludzkiej pracy i poświęcenia. To nie idealny kształt, ale historia tworzonego produktu ma tutaj kluczowe znaczenie.

Madam Stoltz to produkty inspirowane naturą. Materiały recyklingowe, bambus, trzcina czy liście palmy to główni przyjaciele marki. Bogate wzornictwo wybranych przedmiotów idealnie sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach, ale o gustach się nie dyskutuje. Mieszkanie w każdym stylu wraz z właścicielem doceni harmonię, niekiedy dotkniętą delikatną nutą nieszablonowych wzorów i kolorów. Inspiracje zaciągnięte wprost z kultury Indii, Maroka, Chin i Wietnamu mogą stworzyć niepowtarzalny i przytulny design każdego pomieszczenia.

Nie bez powodu marka tworzy w myśl idei „Home sweet home”. Wszyscy lubimy otaczać się naturą, uciekamy od betonowych i zimnych przestrzeni, a to właśnie dom jest tym azylem, w którym powinniśmy odzyskiwać harmonię i otulać się spokojem i szczęściem. Z Madam Stoltz będzie to dużo prostsze.

Close