Written by 15:16 Poradnik Views: [tptn_views]

Usługi medycyny estetycznej są coraz popularniejsze

Usługi medycyny estetycznej

Każdy chce wyglądać lepiej, ładniej, młodziej. Osoby, które mogą sobie na to pozwolić sięgają po usługi z dziedziny medycyny estetycznej. Dzięki nim mogą zadbać o siebie i wyglądać wyjątkowo. Taka medycyna sprawdza się przez lata, sprawia, że ludzie będą prezentować się korzystnie i młodo. Warto zainwestować w wygląd, a medycyna estetyczna takie możliwości stwarza. Zadbaj o siebie, wyglądaj pięknie i powtarzaj zabiegi tak często, jak zaistnieje potrzeba. Kiedyś po takie zabiegi sięgali celebryci. Dzisiaj więcej osób może sobie na nie pozwolić.

Jakie zabiegi można zamówić?

Zabiegów jest wiele – można zlikwidować zmarszczki czy powiększyć usta. Laserowe zamykanie naczynek krwionośnych także jest często realizowaną usługą. Peelingi chemiczne, likwidacja żylaków, które szpecą nogi i są zagrożeniem dla zdrowia, laseroterapia, lipoliza czy leczenie nadpotliwości – takie zabiegi są wykonywane w profesjonalnych gabinetach takich jak na przykład https://noaclinic.pl. Muszą być przeprowadzone w higienicznych, czystych oraz w pełni bezpiecznych warunkach.

Zmarszczki likwiduje się botoksem

Niechciane pionowe czy poziome bruzdy na twarzy likwiduje się za pomocą toksyny botulinowej, czyli botoksu. Efekt ostrzykiwania twarzy botoksem utrzymuje się do pół roku, później zabieg należy powtórzyć. Zabieg nie jest inwazyjny, może sprawiać lekki ból, ale efekt jest oszałamiający. Kwas hialuronowy z biegiem lat znika z organizmu, wówczas pojawiają się zmarszczki. Podawanie kwasu hialuronowego doskonale wygładza cerę. Dzięki temu kwasowi można wygładzić kurze łapki w kącikach oczu, zmarszczki z czoła, spłycić bruzdę nosowo-wargową, zwiększyć objętość ust lub skorygować ich kształt, unieść kąciki ust. Kwas hialuronowy to doskonały sposób na odmłodzenie każdego.

A może laser?

Kiedyś laser kojarzono z bronią, rycerze w Gwiezdnych Wojnach walczyli laserami. Dzisiaj zastosowania lasera są różnorodne. Laserem można usuwać zmarszczki, oferowane jest tzw. fotoodmładzanie. Dzięki niemu usuwa się także blizny oraz rozstępy. Nieraz panie nie mogą usunąć rozstępów pozostałych po kuracji odchudzającej lub porodzie. Wówczas stosują laser i problem znika. Zabiegi przeprowadzane laserem dają szybkie efekty i są bezbolesne.

Lipoliza pomoże modelować figurę

Modelowanie sylwetki to ważna rzecz. Pomaga w niej lipoliza. W miejsca na ciele wstrzykiwane są substancje, które powodują rozkład komórek tłuszczowych, a dzięki temu przyspieszają ich metabolizm. Zabieg powoduje redukcję tkanki tłuszczowej oraz przyczynia się do modelowania sylwetki. Dzięki niemu niejedna osoba wygląda pięknie, ponętnie oraz wyjątkowo.

Niekłopotliwe peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne pozwalają złuszczać naskórek. Dobór peelingu to praca lekarza, który oceni skórę, jej stan oraz potrzeby. Musi wybrać właściwe stężenie środka kosmetycznego, aby nie skrzywdzić klientki. Peeling chemiczny wygładzi cerę i nada jej promienność. Piękny wygląd cery to sprawa podstawowa – cera pełna grudek, szara, ziemista, nie dodaje nikomu urody, lecz postarza i sprawia, że dana osoba wygląda na zmęczoną.

Close