Written by 23:34 Poradnik Views: [tptn_views]

Laser Vectus – gwarancja jedwabistej skóra!

Laser Vectus to skuteczny sposób na pozbycie się uciążliwych włosków – kto z nas nie lubi gładkiej i jedwabistej skóry?  

Za pomocą depilacji laserowej można długotrwale usunąć owłosienie. Laser Vectus korzysta z technologii Photon Recycling, dzięki temu jest najbardziej wydajnym laserem z dostępnych na rynku. Technologia ta wykorzystuje światło odbite od skóry. Dzięki wykorzystaniu systemu malutkich luster, światło ponownie trafia do skóry, usuwając jeszcze więcej włosków. Dzięki temu można skutecznie skrócić czas depilacji laserowej oraz zmniejszyć liczbę zabiegów! Taka depilacja laserowa jest już dostępna w Gdańsku!

Czy każdy może korzystać z Lasera Vectus?

W większości wypadków tak. Ale oczywiście jak przy wszystkich takich czynnościach istnieją wyjątki. Zabiegu nie powinny wykonywać osoby:

 • w ciąży
 • świeżo opalone – miesiąc przed depilacją nie powinno opalać się skóry, która ma zostać poddana depilacji (wykluczamy tutaj zarówno opalanie słoneczne, jak i solarium)
 • z aktywnymi infekcjami skórnymi
 • chorujące na choroby przewlekłe, takie jak łuszczyca czy nowotwory
 • przyjmujące antybiotyk
 • spożywające zioła fotouczulające np. skrzyp
 • stosujące kurację retinolem
 • posiadające implanty piersi
 • świeżo po za biegach chirurgicznych
 • z dużą skłonnością do przebarwień.

Jeśli najdą Cię jakiekolwiek wątpliwości co do przeciwwskazań – pracownicy Clinica Cosmetologica – depilacja laserowa Gdańsk na pewno udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania!

Co należy wiedzieć przed zabiegiem?

Przede wszystkim należy zastanowić się czy nie mamy żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Jeśli na przykład lubimy spożywać fotouczulające zioła to kilka dni przed zabiegiem należy je odstawić. Bezpośrednio przed wizytą nie powinno się również wykonywać depilacji woskiem czy pastą cukrową – takie depilacje mogą zmniejszyć skuteczność zabiegów. Przed zabiegiem koniecznie trzeba ogolić fragment ciała, który ma zostać poddany działaniu lasera. Najlepiej zrobić to po prostu maszynką, która nie jest wstanie zdeformować cebulki włosa, a co za tym idzie zmniejszyć skuteczności zabiegu.

Czy zabieg Laserem Vectus trzeba powtarzać?

Aby usunięcie włosków było skuteczne i długotrwałe zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie. Najlepiej wykonać od 4 do 5 zabiegów, ale będzie się to różnić, w zależności od tego jaką partię ciała poddajemy pod działanie lasera. Obszar, jaki depilujemy będzie również miał znaczenie jeśli chodzi o czas pomiędzy pojedynczymi zabiegami.

 • Dla twarzy – 4 tygodnie
 • Ramiona – od 4 do 6 tygodni
 • Bikini – od 4 do 6 tygodni
 • Plecy – od 8 do 10 tygodni
 • Nogi – od 8 do 10 tygodni

Najlepiej umówić się na kolejną wizytę zaraz po zakończeniu pierwszej, aby nie zapomnieć o zarezerwowaniu terminu. Zwiększanie zalecanego odstępu pomiędzy zabiegami może skutkować potrzebą większej ilości depilacji.

Zobacz jak wygląda depilacja laserowa nóg Gdańsk:

Gdzie należy wykonać zabieg?

To pytanie zadaje sobie każda osoba, która pierwszy raz decyduję się na depilację laserem Vectus. Najlepiej taki zabieg wykonać w renomowanej placówce. Nie ma znaczenia czy będzie on wykonywany przez lekarza, czy przez dermatologa, ale ważne by był to specjalista w swojej dziedzinie! Wtedy mamy pewność, że zabiegi zostaną wykonany z zachowaniem najwyższych standardów, a my będziemy cieszyć się jego efektami przez długie miesiące, a nawet lata. Depilacja laserowa staję się coraz bardziej popularna, a co za tym idzie w Gdańsku powstaję coraz więcej gabinetów depilacji laserowej. Wybór najlepszego specjalisty nie należy do najłatwiejszych, ale na pewno jest to możliwe! Vectus Gdańsk oferuje usługi tylko najlepszej jakości – depilacja laserowa w Gdańsku jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

Podsumowanie

Laser Vectus to najlepsza depilacja laserowa obecna w tym momencie na rynku. Jeśli chcesz cieszyć się jedwabistymi w dotyku nogami, gładkimi pachami czy jedwabistą okolicą bikini przez wiele miesięcy to nie znajdziesz lepszego sposobu na pozbycie się niechcianych włosków. A w dodatku nie będziesz już sięgać po maszynkę przed każdym wyjściem na basen czy na plaże – oszczędzisz na tym swój czas!

Close