Bezpieczne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

Chcesz wybielić zęby, ale obawiasz się o nadwrażliwość? Pomyśl o wizycie u dobrego stomatologa, który wykona procedurę tak, by efekt był olśniewający bez skutków ubocznych! Jak wybielać zęby? Wybielanie zębów jest jedną... Read more »

Piaskowanie – zabieg estetyczny czy higieniczny?

Dbanie o higienę jamy ustnej to nie tylko regularne mycie zębów i systematyczne kontrole stanu uzębienia, odbywające się w gabinecie dentystycznym. Obecnie stomatologia oferuje szereg zabiegów, które pomagają w utrzymaniu zdrowych zębów... Read more »

Dentysta Mielec – jak wybrać najlepszego specjalistę?

Czujecie ból zęba? Jest to jedno z najbardziej doskwierających i irytujących uczuć, które skutecznie potrafi odebrać radość życia. W takiej sytuacji nie można już dłużej zwlekać – czas udać się do stomatologa.... Read more »
centrum stomatologiczne Wrocław

Centrum stomatologiczne Wrocław, któremu możesz zaufać

Już od najmłodszych lat jesteśmy uczeni tego, jak istotne jest dbanie o prawidłowy stan zdrowia zębów. Niestety, w dorosłym życiu często przykładamy do tego coraz mniejszą wagę, przynajmniej, jeśli chodzi o regularne... Read more »

Jak wygląda łuszczyca? Jak leczyć łuszczycę?

Łuszczyca to choroba przewlekła objawiająca się wyraźnymi zmianami na skórze. Częstym czynnikiem ją wywołującym są uwarunkowania genetyczne. W Polsce z łuszczycą zmaga się prawie milion osób. Jak wygląda łuszczyca, jakie są jej... Read more »
Dermatolog Łódź

Dermatolog Łódź- miejsce, w które należy się udać z problemami skórnymi

Prawdopodobnie każdy z nas chociaż raz w życiu spotkał się z problemami swojej skóry lub ewentualnie był świadkiem, kiedy z takimi problemami borykała się bliska osoba. Jak inaczej można nazwać wszelkie pojawiające... Read more »
kątnica stomatologiczna

Kątnica stomatologiczna – jedno z podstawowych narzędzi dentysty

Dla laika nazwa „kątnica stomatologiczna” niewiele mówi. Bywa tak, że idąc do dentysty, zestresowany pacjent martwi się wyłącznie o to, żeby nie zemdleć na fotelu. Nie ma głowy do zastanawiania się nad... Read more »

Jak wygląda wizyta u ortopedy?

Ortopedia należy do dziedzin zabiegowych. Nierozerwalnie łączy się z inną ze specjalności, która stanowi jej część – traumatologią. Obie dziedziny w sposób kompleksowy pozwalają na diagnostykę i leczenie chorób układu kostno-stawowego oraz... Read more »

Czym zajmuje się internista?

Lekarz internista zajmuje się chorobami narządów wewnętrznych. Specjalizacja internistyczna jest bardzo szeroka i obejmuje właściwie cały organizm: serce i układ krążenia płuca nerki i pęcherz układ pokarmowy tarczycę układ ruchu Interna w... Read more »

Jakie choroby leczą neurochirurdzy?

Neurochirurgia jest odrębną specjalizacją, ale dla uproszczenia można ją uznać za zabiegową część neurologi. Jej domeną jest operacyjne, zabiegowe leczenie chorób dotyczących ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego człowieka. Jak sama nazwa wskazuje,... Read more »