Written by 10:00 Poradnik Views: [tptn_views]

Probreast Plus – jakich efektów możemy spodziewać się po tabletkach powiększających biust?

Probreast Plus https://vesmed.pl/probreast-plus/ to tabletki na powiększenie piersi, które są alternatywą dla operacji powiększających czy zabiegów modelujących. Sam producent deklaruje powiększenie biustu do dwóch rozmiarów po przeprowadzeniu 60 dniowej kuracji, a tym samym daje 90 dniową gwarancję zwrotu środków w przypadku braku zadowalających efektów. W zestawie z tabletkami możemy nabyć również krem do stosowania w okolicy dekoltu, aby efekt był jeszcze bardziej satysfakcjonujący, a skóra wyglądała na jędrną, nawilżoną i zdrową.

Jaki skład mają tabletki Probreast Plus?

Tabletki Probreast Plus w dużej mierze składają się z naturalnych składników. Znajdziemy w nich wyciąg z kozieradki pospolitej, ekstrakt z szyszek chmielu, koper włoski, kmin rzymski czy l-tyrozyna. Same wymienione zioła mają również dobry wpływ na poprawę jędrności skóry i dostarczają do organizmu fitoestrogenów, czyli są roślinnym odpowiednikiem estrogenów. To właśnie wpływ na gospodarkę hormonalną w organizmie kobiety powoduje, że biust staje się większy, a skóra wokół piersi napięta i jędrna. Producent zapewnia, że stosowanie tabletek Probreast Plus jest bezpieczne, jednak jak każdy suplement czy lek warto zapoznać się z ewentualnymi efektami ubocznymi, stosować się do zaleceń producenta co do dawkowania preparatu, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultować się z lekarzem.

Gdzie kupić tabletki Probreast Plus i jaka jest cena kuracji?

Tabletki Probreast Plus nie są dostępne w sprzedaży w aptekach czy drogeriach, które również posiadają w asortymencie suplementy diety. Najbardziej prawidłowym źródłem zakupu będzie bezpośrednia strona producenta, na której nie tylko kupimy tabletki powiększające biust i krem, ale także poznamy opinie Klientek, poznamy szczegóły dotyczące preparatu albo uzyskamy możliwość kontaktu z firmą, w celu rozwiania naszych wątpliwości i poznania odpowiedzi na nurtujące pytania jeszcze przed zakupem. Koszt kuracji uzależniony jest od pakietu na jaki się zdecydujemy oraz od ilości tabletek, które chcemy kupić. Jedno opakowanie suplementu wraz z kremem możemy na dzień dzisiejszy nabyć w cenie 239 zł, natomiast 6 opakowań w cenie 717 zł.

Można mieć wątpliwości co do zakupu 6 opakowań tabletek, albowiem producent zapewnia że efekty będą widoczne już po dwóch miesiącach. Warto mieć jednak na uwadze, że w momencie osiągnięcia zadowalającego wyglądu naszego biustu i odstawienia suplementu, piersi zaczną tracić na swojej jędrności, dojdzie do zaprzestania dostarczania do organizmu fitoestrogenów, a biust zacznie się pomniejszać. Oczywiście nie stanie się to z dnia na dzień, ale posiadanie zapasu tabletek nie zaszkodzi, a w momencie kiedy uznamy, że znowu będą potrzebne zawsze można do kuracji wrócić.

Close