Written by 11:40 Lekarze Views: [tptn_views]

Medycyna pracy w Poznaniu

Prawo polskie zabrania dopuszczenia do pracy osoby, która nie wykonały badań medycyny pracy pod kątem docelowego stanowiska. Działanie wbrew tej zasadzie jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika oraz wiąże się z wysokimi karami dla nierzetelnych pracodawców z ręki inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy. Zamiast płacić mandaty pokontrolne, lepiej odpowiednio przygotować się do tematu i postępować zgodnie z wymogami prawa.

Podpisz umowę z przychodnią

Jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz swoją firmę na terenie Poznania? Wystarczy, że w okienko wyszukiwarki wpiszesz „medycyna pracy Poznań, a w ciągu kilku chwil otrzymasz całą listę rezultatów, wśród których pojawi się także https://medpolonia.com.pl. Badania medycyny pracy nie będą już nigdy więcej solą w oku. Od spełnienia swoich obowiązków z poziomu pracodawcy dzieli Cię jedynie podpisanie umowy z przychodnią, która zaopiekuje się Twoimi pracownikami. Badania dopuszczające do pracy to zabezpieczenie Twojego biznesu, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniej przychodzi, która będzie koordynowała pracowników przez kolejne lata.

Nie tylko wstępne

Medycyna pracy w Poznaniu to nie tylko badania związane z nowozatrudnionymi kandydatami, ale przede wszystkim nadzór nad zdrowiem wszystkich pracowników w firmie. Poza tak popularnymi wstępnymi badaniami medycyny pracy, wyróżniamy także badania okresowe wykonywane po upływie terminu ważności poprzedniego orzeczenia lekarskiego oraz badania kontrolne, które przeprowadza się po zwolnieniu chorobowym dłuższym niż 30 dni, po zakończeniu danej jednostki chorobowej. Posiadają  podpisaną umowę z konkretną przychodnią mamy pewność, że nasze zlecenia będą realizowane w pierwszej kolejności, a dodatkowo wszelkie czynniki szkodliwe na danym stanowisku zostaną rzetelnie przebadane i dostosowywane na przestrzeni lat i przekształceń zakładu. Umowa z przychodnią medycyny pracy to również wygoda. Warto wybrać placówkę, która posiada siły przerobowe i będzie wstanie na czas zareagować na zmieniające się potrzeby naszego zakładu pracy.

Jeżeli szukasz przychodni W Poznaniu, koniecznie zajrzyj na stronę https://medpolonia.com.pli zapoznaj się z szeroką ofertą medyczną i zaufaj długoletniemu doświadczeniu.

Close