Written by 18:30 Poradnik Views: [tptn_views]

Nowy bukmacher i atrakcyjne bonusy na start z kodem MECZYKI

Fortuna to europejska firma zajmująca się zakładami sportowymi, która działa w kilku krajach, w tym w Polsce, Czechach, Słowacji i Chorwacji. Oferują różnorodne opcje zakładów sportowych, w tym zakłady na żywo, zakłady przedmeczowe i sporty wirtualne. Witryna internetowa i aplikacja mobilna Fortuny zapewniają użytkownikom przyjazny interfejs, ułatwiając im obstawianie ulubionych drużyn sportowych i wydarzeń. Oferują konkurencyjne kursy i szeroki wybór sportów i wydarzeń do wyboru, w tym między innymi piłkę nożną, koszykówkę, tenis i hokej na lodzie. Fortuna, to nie do końca nowy bukmacher na polskim rynku, ale warto o nim mówić z kilku powodów. Przede wszystkim firma od 20 lat świadczy usługi w branży bukmacherskiej i nie żałuje typerom bonusów powitalnych. Wśród promocji zarówno początkowi jak i zaawansowani gracze mogą liczyć na zwiększenie wygranej, dodatkowe środki i kupony.

Fortuna – kod promocyjny dla nowych użytkowników

635 zł na start – dokładnie tyle otrzymają typerzy, którzy zarejestrują konto za pośrednictwem portalu lub aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna. Kod promocyjny MECZYKI wpisany podczas zakładania konta upoważnia gracza do odbioru 600 zł w ramach promocji Zakład bez ryzyka oraz 35 zł na Darmowe zakłady.

Zakład bez ryzyka (cashback)

600 zł bonusu otrzymujemy w 3 turach. Pierwszy bonus Fortuna przyznaje po obstawieniu kuponu ze środków własnych, a kwota zwrotu może wynieść maksymalnie 100 zł. Drugi zwrot środków otrzymamy w przypadku kolejnej rozgrywki wyniesie maksymalnie 200 zł. Co istotne, drugi zwrot środków następuje po 72 godzinach. 3 bonus wynosi 300 zł i będzie dostępny po 144 godzinach. Zakład bez ryzyka to często spotykana promocja u wielu bukmacherów, nic więc dziwnego, że proponuje go również Fortuna. Kod promocyjny w ramach zakładu bez ryzyka daje graczowi bezpieczeństwo obstawiania kuponu – jeżeli przegra, nie straci wydanych środków.

Darmowy zakład (freebet)

Kolejnym bonusem powitalnym Fortuny jest Darmowy zakład i dzieli się na dwie części. Pierwszy to freebet bez depozytu – gracz otrzymuje 2800 kredytów Fortuna Klub Plus o wartości 20 zł, które może wymienić na atrakcyjne nagrody w e-sklepie bukmachera. Drugi bonus, freebet z depozytem, również w formie kredytów o wartości 15 zł zostaje przyznany po pierwszej wpłacie depozytu przez typera.

Close