Written by 16:41 Poradnik Views: [tptn_views]

Strapon dwustronny: oto pięć świetnych powodów, by zainteresować się tym niesamowitym akcesorium!

Dwustronny strapon to gadżet, który może zrewolucjonizować nasze łóżkowe zabawy. To idealne rozwiązanie dla par w każdym układzie. Jest niezastąpiony podczas gry wstępnej, która może przeobrazić się dzięki niemu pasjonującą, pełną namiętności, zabawę. Oto pięć powodów, dla których warto sięgnąć po dwustronne strapony. 

Czym jest strapon i co warto o nim wiedzieć?

Jeśli nie wiesz, co to za akcesorium, lub zastanawiasz się, czym jest strapon z wytryskiem, to tutaj znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Taka forma zabaw nie musi być sferą tabu. To świetny gadżet erotyczny, który powinien się znaleźć w każdej sypialni. Poniżej znajdziesz się pięć powodów, dlaczego warto zainteresować się tym gadżetem:

  1. Strapony można kupić w dobrym sex-shopie

Każdy sprawdzony sklep z gadżetami erotycznymi posiada nie tylko kilka modeli wysokiej jakości zabawek, ale także zespół specjalistów, którzy zawsze podpowiedzą lub poradzą, który typ uprzęży strapon będzie dla nas najlepszy. Właśnie dlatego warto kupić pierwszy strapon w sklepie erotycznym Kinky Winky

Majtki strapon

Strapony dostępne w Kinky Winky są produkowane ręcznie przez specjalistów, którzy znają się na rzeczy. Warto zauważyć, że najwyższej jakości akcesoria pozwalają na regulację pasków i dopasowanie ich do osób o różnej budowie ciała, a wymienne oringi dają możliwość zamocowania różnej wielkości silikonowego dildo, które będzie potrzebne do penetracji naszego partnera lub partnerki.

  1. Uprząż strapon jest bezpieczna

Każdy dobry gadżet erotyczny ma dostarczać nam przede wszystkim przyjemności, i nie inaczej jest ze straponami, jednak warto podkreślić, że użytkowanie strapona jest też bezpieczne zarówno dla osoby, która ma go na biodrach, jak i dla drugiej strony. Są to akcesoria skonstruowane w taki sposób, by partnerzy uniknęli otarć skóry i podrażnień mogących zakłócić radość z zabawy. 

  1. Strapon pozwala na budowanie więzi

Zabawy tym akcesorium wiążą się ze wzajemnym zaufaniem. Musimy wiedzieć, jak daleko możemy się posunąć podczas igraszek. Uprząż daje poczucie dominacji, a w przypadku strapona dwustronnego przyjemność jest podwójna, bo jedna końcówka dildo znajduje się w naszym ciele, a druga pieści partnera. Kolejne ruchy pozwolą wspólnie odkryć wzajemną drogę do rozkoszy. Dzięki temu gadżetowi zobaczycie, jak blisko siebie jesteście. Pamiętajcie, że strapon pozwala na zamianę ról. Może czas, by twój partner lub partnerka ze strony czynnej stał się stroną bierną, lub odwrotnie?

  1. Strapon daje możliwość eksperymentowania

Dzięki ringom mamy możliwość użycia różnych rodzajów dild, które będziemy mogli wymieniać podczas wspólnych zabaw. Możemy zacząć od małego akcesorium, a zakończyć na dwustronnym straponie z dużym dildem. Pozwala to podnieść jakość naszych łóżkowych zabaw na zupełnie nowy, wyższy poziom.

  1. Możliwość zabawy na wiele różnych metod

Dzięki swojej konstrukcji strapon daje możliwość zmiany pozycji, a także strony zabaw erotycznych. Penetrowany mężczyzna za chwilę może być stroną dominującą. Akcesorium z materiału może zostać zabrane pod prysznic, by nadać naszym zabawom jeszcze więcej pikanterii.

Bez wątpienia są to świetne akcesoria, które pozwolą podnieść atmosferę w łóżku. Dają radość z życia seksualnego, jakiego wcześniej mogliśmy nawet nie spróbować. Bez wątpienia warto spróbować i otworzyć się na tę sferę seksualności.

Close