Written by 16:42 Kosmetyki Views: [tptn_views]

Pigmenty do ust, brwi i powiek od Hanami Pigments – kompleksowe wyposażenie salonu kosmetycznego

Zajmujesz się wykonywaniem zabiegów makijażu permanentnego i szukasz pigmentów, dzięki którym odniesiesz sukces? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Hanami Pigments, w której znajdziesz preparaty najwyższej jakości, będące istną innowacją na rynku. Poznaj bogatą ofertę i już dziś postaw na cenione w branży produkty.

Pigmenty do makijażu permanentnego od Hanami Pigments – postaw na sprawdzone produkty

Hanami Pigments to marka dobrze znania w branży beauty – głównie za sprawą innowacyjnych pigmentów do makijażu permanentnego, które bazują na innowacyjnech technologii Novoxx®. Są to preparaty, którym zaufało wielu profesjonalistów – nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Skąd wziął się fenomen tych barwników? 

  • Biokompatybilne z organizmem – dzięki substancji Novoxx® pigmenty Hanami Pigments nie są postrzegane jako ciało obce. Nie powodują one reakcji alergicznych, zaczerwienień i podrażnień skóry. Co więcej, mieszanina substancji mineralnych wspomaga proces gojenia się ran, a także – według subiektywnej opinii klientów – zmniejsza uczucie swędzenia po zabiegu makijażu permanentnego.
  • O czystym składzie – to, czym jeszcze wyróżniają się pigmenty od Hanami Pigments to czysty, wolny od szkodliwych substancji skład. Przedsiębiorstwo zdaje sobie sprawę, że zabieg makijażu permanentnego jest ingerencją w ciało, dlatego też stworzyło barwniki, które w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu. Dlatego też w składzie pigmentów od Hanami Pigments na próżno szukać m.in. tlenków żelaza czy alkoholu etylowego, które spotkasz w pospolitych produktach dostępnych na rynku.
  • Trwałość i gwarancja nieziemskich efektów – Twoi klienci z pewnością docenią to, że używasz pigmentów do makijażu permanentnego, które już po pierwszym zabiegu gwarantują uzyskanie pięknego efektu bez przerysowań. Jak to możliwe? Z reguły zabieg makijażu kojarzy się z koniecznością wprowadzania poprawek. W przypadku tuszów od Hanami Pigments nie ma mowy o czymś takim – wszystko to dzięki mocnemu napigmentowaniu barwników. Dzięki wysokiemu stężeniu pigmentu preparaty są bardzo stabilne i świetnie osadzają się w skórze, a to z kolei zapewnia długotrwały efekt. 
  • Poddane wielu testom – pigmenty Hanami Pigments to sprawdzone i certyfikowane preparaty do makijażu permanentnego, które zostały poddane wielu testom. Sprawdzane w różnych laboratoriach, w których wykazano, że oprócz wcześniej wspomnianych tlenków żelaza i alkoholu etylowego, wolne są również od metali ciężkich.

O czym warto jeszcze wspomnieć to fakt, że w pigmentach tych zastosowano technologię ASS. Dzięki niej miejsce, w którym aplikowany jest preparat, jest dobrze uszczelniane, co zapobiega nadmiernemu wydostaniu się pigmentu razem z krwią.

Hanami Pigments – bogata oferta pigmentów do makijażu permanentnego

Wybierając Hanami Pigments, możesz zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz do pracy w salonie kosmetycznym – od urządzeń PMU, przez akcesoria do makijażu permanentnego, a kończąc na wyjątkowych pigmentach. Tych w ofercie zdecydowanie nie brakuje – na stronie producenta dostępne są takie preparaty jak m.in.:

  • pigmenty do ust
  • pigmenty do microbladingu brwi, 
  • barwniki do medycznej pigmentacji,
  • tusze do powiek permanentnych. 

Opisane wyżej preparaty przeznaczone są nie tylko to pigmentacji manualnej. W ofercie producenta znajdziesz również barwniki, które wykorzystywane są również w zabiegach maszynowych. Dla przykładu mogą posłużyć pigmenty do brwi permanentnych z linii PMU & Hair Stroke. Preparaty te znajdziesz na stronie Hanami Pigments pod adresem: https://hanamipigments.eu/pigmenty-do-brwi-maszyna

Close