Written by 13:37 Kosmetyki Views: [tptn_views]

Poznaj odżywczą moc aloesu!

Aloes to niepozorny sukulent, który wiele osób ma w swoim mieszkaniu. Nie każdy jest jednak świadomy, jak cudowne właściwości ma ta roślina o grubych i mięsistych liściach. To właśnie w nich znajduje się to, co odpowiada za jej wspaniałe właściwości- miąższ i sok. Zdając sobie sprawę z niezwykłego działania aloesu, stworzyliśmy profesjonalne kosmetyki, suplementy diety i napoje, które bazują na czystym, naturalnym, stabilizowanym miąższu aloesowym. W Forever Living dbamy o to, by dostarczać konsumentom to, co najlepsze dla organizmu!

Aloes- dlaczego jest tak cenny?

Produkty Forever wykorzystują naturalną moc zawartą w aloesie. Miąższ aloesowy, stanowiący główny składnik naszych kosmetyków, suplementów oraz napojów, jest bogaty w substancje aktywne, sterole roślinne, aminokwasy, polisacharydy oraz kwasy tłuszczowe. Wszystko to sprawia, że aloes cechuje się doskonałym działaniem na organizm- zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. W aloesie nie brakuje też cennych makroelementów i witamin, takich jak:

  • magnez,
  • żelazo,
  • selen,
  • wapń,
  • witamina A,
  • witamina C,
  • witamina E,
  • witamina PP.

Nasza oferta Forever Living (pełną listę kosmetyków znajdziesz tutaj: https://forever-kosmetyki.pl) obejmuje szeroką gamę produktów o zróżnicowanym działaniu. Mówimy stanowcze: nie! szkodliwym substancjom chemicznym, sztucznym konserwantom i niebezpiecznym dla zdrowia barwnikom oraz substancjom zapachowym. Jeśli Ty także cenisz sobie moc natury, z pewnością produkty Forever spełnią Twoje oczekiwania.

Najwyższej jakości produkty z aloesu

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kosmetyki Forever do pielęgnacji każdego typu skóry. Polecamy między innymi żele, maseczki, peelingi, kremy oraz emulsje, które pozwalają na ułożenie całego zestawu pielęgnacyjnego. Jakich korzyści możesz się spodziewać, gdy zaczniesz stosować kosmetyki z aloesem? Twoja skóra będzie dogłębnie nawilżona i odżywiona. Stanie się bardziej gładka, miękka i napięta. Dobroczynne działanie aloesu uwidoczni się też w redukcji zaskórników czy wyprysków. Twoja cera nabierze piękna i blasku! Aby wzmocnić swój organizm od wewnątrz, sięgnij po nasze suplementy Forever w postaci kapsułek lub soku oraz herabtki do picia. To idealne rozwiązanie dla tych, którym brakuje minerałów i witamin. Starannie opracowany skład tych suplementów jest doskonałym uzupełnieniem zdrowej diety. Pomoże Ci dodatkowo zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Close