Written by 22:05 Poradnik Views: [tptn_views]

Zwalcz oporny tłuszcz przed urlopem – zabieg Onda

Wakacje to czas, kiedy coraz bardziej odkrywamy swoje ciało. Jedni czynią to z niechęcią, inni odważnie prezentują wyniki swoich starań i ćwiczeń. Jednak często zdarza się, że pomimo długotrwałej walki z niedoskonałościami naszego ciała, niektóre partie są zbyt oporne na wszelkiego rodzaju ćwiczenia i diety.

Gdy miejscowy tłuszczyk nie chce zniknąć

Wyczerpałaś wszystkie możliwości, a oponka na brzuchu, jak była, tak jest? Pelikany zwisają pod ramionami, a skóra straciła jędrność? Głowa do góry! Medycyna estetyczna jest na takim stopniu zaawansowania, że tego typu problemy to kwestia kilku zabiegów. Nie wierzysz? Sprawdź sama! Już nie musisz więcej wstydzić się na plaży paradując w stroju kąpielowym. Przed Państwem Ondazabieg idealny na wszelkie bolączki!

Onda, zabieg redukujący tkankę tłuszczową

Wiele osób, które nie śledzą na co dzień nowinek ze świata medycyny i kosmetologii estetycznej, z pewnością zastanawia się czym jest zabieg Onda. Nie bez powodu można stwierdzić, że jest to zabieg, który wykorzystuje unikalne mikrofale do redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki rewolucyjnej technologii pozwala na usunięcie opornej i zlokalizowanej miejscowo tkanki w sposób selektywny. To oznacza, że skupia się na eliminacji z organizmu tłuszczu. Zaletą tego zabiegu jest również redukcja cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

Na czym polega zabieg Onda?

Mamy bardzo dobrą nowinę dla wszystkich, którzy boją się igieł. Onda zabieg jest wykonywany bez konieczności podania znieczulenia, a także sam w sobie nie polega na nakłuwaniu ciała. Jak zatem przebiega zabieg Onda? Maszyna, którą wykorzystuje się podczas tego zabiegu wyposażona jest w specjalne głowice, które emitują mikrofale. Mikrofale wnikają głęboko i powodują rozbicie komórek tłuszczowych. Co dzieje się z tłuszczem? Zostaje on wydalony z organizmu podczas naturalnych procesów metabolicznych. Ale to nie wszystko! Głowice powodują skurcz włókien kolagenowych, co ma wpływ na poprawę jędrności skóry.

Jakie partie ciała możemy poddać zabiegowi?

Możliwości wykorzystania zabiegu Onda jest wiele. Będą to znienawidzone oponki na brzuchu, oporny tłuszcz na udach i kolanach, fałdki na plecach, zwiotczała skóra ramion, a także wszystkie miejsca dotknięte cellulitem. Dedykowany jest osobom po znacznej utracie masy ciała, które borykają się z wiotką skórą. Przyniesie wymierne korzyści kobietom po ciąży, które walczą o powrót do dawnej sylwetki i formy sprzed ciąży.

Seria zabiegów przynosi wymierne korzyści, natomiast pierwsze efekty możemy zauważyć już po zaledwie pierwszym zabiegu. Sylwetka jest wyraźnie smuklejsza, następuje zmniejszenie obwodów ciała, a skóra staje się bardziej zbita i gładka.

Efekty warto sprawdzić bezpośrednio na sobie. To najlepsze doświadczenie, które możesz dać swojej skórze, całemu swojemu organizmowi już teraz. Wiele gabinetów kosmetycznych lub gabinetów medycyny estetycznej posiada w swojej ofercie zabieg Onda. Atutem zabiegu jest nie tylko realny efekt, ale również jego bezbolesność.

Close